WARSZTATY
W PRZEDSZKOLACH
WARSZTATY W SZKOŁACH
WODNE WARSZTATY
EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
date: 2017-07-29 13:57:35
error: E_WARNING
description:
mysqli::connect() [mysqli.connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50547 Library:50636
place: /home/magazyn/domains/kajakowypatrol.pl/public_html/app/sql.php
line: 250

Terminy

Warsztaty "O wodzie" - terminy
 
W ramach projektu odbędzie cykl 70-ciu warsztatów „O Wodzie”. Wszystkie zainteresowane placówki prosimy o zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o zaproponowanie terminu. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.
Zgłoszone placówki – terminy warsztatów:
 
1.        19.09.2013r. - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach
2.        24.09.2013r. -  Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim
3.        27.09.2013r. -  Szkoła Podstawowa w Szerszeniach
4.        12.11.2013r. - Szkoła Podstawowa w Śledzianowie
5.        13.11.2013r. - Szkoła Podstawowa w Milejczycach
6.        15.11.2013r. -  Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach - Grubakach
7.        15.11.2013r. - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kamionnie
8.        20.11.2013r. -  Szkoła Podstawowa im Dzieci Zamojszczyzny
9.        20.11.2013r. -  Publiczna Szkoła POdstawowa w Wólce Tanewskiej
10.     21.11.2013r. - Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
11.     21.11.2013r. - Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście
12.     21.11.2013r. - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielinach
13.     22.11.2013r. - Publiczna Szkoa Podstawowa w Dąbrówce
14.     25.11.2013r. - Zespół Szkól w Ulanowie
15.     25.11.2013r. - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim
16.     16.01.2014r. - Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
17.     19.01.2014r. - Zespół Szkół w Kocku
18.     19.02.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 27 im. M.Montessori w Lublinie
19.     20.02.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 58 w Krakowie
20.     21.02.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie
21.     25.02.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
22.     03.03.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
23.     04.03.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Tychach
24.     06.03.2014r. - Szkola Podstawowa im. 26 Pulku Lotnictwa Mysliwskiego w Rosnowie
25.     10.03.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Łapach
26.     28.04.2014r. - Zespół Placówek Oświatowych w Nowej Dębie, Szkoła Podstawowa nr 3
27.     12.05.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie
28.     13.05.2014r. - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 W KONINIE
29.     15.05.2014r. - Szkoła Podstawowa w Łomnie
30.     22.05.2014r. - Zespół Szkół nr 2 w Łęcznej
31.     26.05.2014r. - Zespół Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie
32.     29.05.2014r. - Szkoła Podstawowa 29 w Olsztynie
33.     29.05.2014r. - Szkoła Podstawowa w Karlinie
34.     02.06.2014r. - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Unicef w Słupsku
35.     03.06.2014r. - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im.Polonii w Słupsku
36.     10.10.2014r. - Szkoła Podstawowa w Grabinach
37.     16.10.2014r. – Zespół Szkół w Ceranowie
38.     16.10.2014r. - Szkoła Podstawowa w Dzierzbach
39.     20.10.2014r. - Szkoła Podstawowa W Starej Wsi
40.     21.10.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi
41.     23.10.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim
42.     29.10.2014r. - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubomierzu
43.     29.10.2014r. - Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce
44.     29.10.2014r. - Szkoła Podstawowa w Barcinku
45.     05.11.2014r. - Katolicka Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze
46.     05.11.2014r. - Ekologiczna SP nr 22 w Zielonej Górze
47.     06.11.2014r. - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi k.Celestynowa
48.     18.11.2014r. - Szkoła Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Kościuszki w Poznaniu
49.     18.11.2014r. - Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. W Poznaniu
50.     25.11.2014r. - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drohiczynie
51.     15.12.2014r. - Szkoła Podstawowa w Kątach
52.     15.12.2014r. - Szkoła Podstawowa w Chludniach
53.     12.01.2015r. - Szkoła Podstawowa w Boćkach
54.     13.01.2015r. - Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku
55.     13.01.2015r. - Szkoła Podstawowa nr 21 w Białymstoku
56.     09.02.2015r. - Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim
57.     10.02.2015r. - Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kościuszki W Nowogrodzie
58.     17.02.2015r. - Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak Publiczna Szkoła Podstawowa w Skibniewie
59.     06.03.2015r. - Zespół Oświatowy im. Róży Król w Nowej Wsi - Szkoła Podstawowa
60.     06.03.2015r. - Zespół Szkół w Gołąbkach
61.     17.03.2015r. - Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze
62.     27.03.2015r. - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gołąbku
63.     27.03.2015r. - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
64.     10.04.2015r. - Szkoła Podstawowa w Sarnakach
65.     14.04.2015r. -  Szkoła Podstawowa nr 111 w Krakowie
66.     17.04.2015r. -  Szkoła Podstawowa im. ks. biskupa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach
67.     20.04.2015r. -  Szkoła Podstawowa w Piotrowicach
68.     22.04.2015r. -  Szkoła Podstawowa w Korytnicy
69.     28.04.2015r. -  Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
70.     11.05.2015r. -  Szkoła Podstawowa nr 2 w Białej Podlaskiej